معرفی اپلیکیشن polaroid fx

بروز
اکتبر 31, 2018
بازدید : 193 بازدید

عکاسی گذشته بسیار شیرینی دارد. آن زمانها که هنوز همه چیز آنالوگ بود و از دیجیتال خبری نبود. برای گرفتن یک عکس کلی محدودیت وجود داشت و به خاطر وجود همین دردسر ها هم هر یک فریم عکس دارای ارزشی خاص بود و برای آن کلی هنر صرف میشد. نه مانند حالا که در ثانیه ای بیش از ده ها عکس بی ارزش گرفته میشود و کلی آزادی عمل برای انتخاب عکس مورد نظر وجود دارد.

دوربین های پولاروید قدیمی از آن اشیا دوست داشتنی هستند که هنوز بسیاری از افراد با آن ها خاطراتی خوش و فراموش نشدنی دارند و این نوع دوربین ها را جزو بهترین ها می دانند.

پیشرفت روزانه تکنولوژی و برنامه های هوشمند باعث شده است که گروهی از توسعه دهندگان تصمیم به تبدیل دوربین های پولاروید به نرم افزاری پر امکانات بگیرند.

polaroid fx یک اپلیکیشن عکاسی و افکت گذاری به سبک پولاروید می باشد که برای اندروید توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است.

به وسیله این برنامه قادر خواهید بود که پس از ثبت تصاویر آن ها را به صورت فریم های عکس آنالوگ چاپ فوری دوربین های قدیمی پولاروید دریافت نموده و در حافظه تلفن همراه خود ذخیره نمایید. بیش از 120 فیلتر و شبیه سازی 10 فیلم پولاروید، 180 فریم و 25 فونت مختلف در لیست امکانات برنامه به چشم می خورد .

همچنین امکان ویرایش پیشرفته از جمله تنظیم دمای رنگ و تاریکی و روشنی عکس نیز برای کاربران حرفه ای در نظر گرفته شده است.

پس از اتمام ویرایش ها تنها کافیست تصاویر را ذخیره کنید و با یک لمس آن ها را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

11
امتیاز :
معرفی اپلیکیشن polaroid fx
5 از 6 رای
محمد دهدست
محمد دهدست عکاســی نیــز ماننــد بســیاری از هنرهــای دیگــر علاوه برداشــتن علاقــه، نیــاز بــه تـلاش و پشــتکار فراوانــی دارد
همراه ما باشید در کانال تلگرام ماهنامه هاتف جوان کانال تلگرام
دیدگاهتان را بنویسید