شب یلدا

روزنگار
دسامبر 22, 2019
بازدید : 105 بازدید

با یک چشم به هم زدن شب یلدای سال 98 هم رسید شبی که جایگاه و ارزش آن از دیرباز تا به امروز بر هیچ کس پوشیده نیست شب چله یا همان کهن ترین و بلندترین شب سال با شب نشینی مردم ایران کنار خانواده های خود برگزار می شود.

متن شب یلدا

جشنی که مردم ایران در این شب برگزار می کنند بسیار خاطره انگیز و خاص رقم می خورد چراکه آیین ها و سنتهای جذابی را در آن اجرا می کنند. اما نکته قابل توجهی که در این میان وجود دارد این است که همه مردم قبل از هر چیزی با ارسال یک پیامک یا متن زیبا این مناسبت فرخنده و قدیمی را به همدیگر تبریک می گویند انتخاب و ارسال این متن ها به سلایق افراد برمی گردد بنابراین ما در این سایت کاربر پسند اقدام به گردآوری متن های ادبی متنوع از هر نوع سلیقه ای کرده ایم تا با استفاده از آنها بلندترین شب سال را به عزیزان خود تبریک بگویید.

یلدا، مجالی است برای تکرار هر آنچه روزگاری، سرمشق خوبی هایمان بوده اند و امروز بر روی طاقچه عادت هایمان غبار می گیرند و فراموش می شوند. مجالی است برای دیدن عزیزانی که تصویر و صدایشان در پس مشغله های زندگی رنگ باخته اند. مجالی است برای نشستن لبخند بر لبان کودکان، در آغوش پر مهر بزرگ ترها. یلدا مجالی است؛ مجالی برای من، مجالی برای تو، تا همگی، لحظه های شیرین با هم بودن را تجربه کنیم.

6
امتیاز :
بدون رای!
دیدگاهتان را بنویسید